Spelschema för bouleturneringen

Här kommer det kompletta spelschemat för 2020 års Bouleturnering

Grupp A

Vecka 23

Team Ängagården – Karossgården
AA 13 – La Petanqaise
Lönebostället – Österkvarn
Gladsaxgården – Per Ols
Gräddhyllan – Loket 56

Vecka 24

Karossgården – Peder Mörck
La Petanqaise – Team Ängagården
Per Ols – AA 13
Loket 56 – Lönebostället
Gräddhyllan – Gladsaxgården

Vecka 25

La Petanqaise – Karossgården
Peder Mörck – Österkvarn
Team Ängagården – Per Ols
AA 13 – Gräddhyllan
Lönebostället – Gladsaxgården

Vecka 26

Karossgården – Österkvarn
Per Ols – La Petanqaise
Loket 56 – Peder Mörck
Gräddhyllan – Team Ängagården
Lönebostället – AA 13

Vecka 27

Per Ols – Karossgården
Österkvarn – Loket 56
La Petanqaise – Gräddhyllan
Peder Mörck – Gladsaxgården
Team Ängagården – Lönebostället

Vecka 28

 

Karossgården – Loket 56
Gräddhyllan – Per Ols
Gladsaxgården – Österkvarn
Lönebostället – La Petanqaise
AA 13 – Peder Mörck

Vecka 29

Gräddhyllan – Karossgården
Loket 56 – Gladsaxgården
Per Ols – Lönebostället
Österkvarn – AA 13
Peder Mörck – Team Ängagården

Vecka 30

Karossgården – Gladsaxgården
Lönebostället – Gräddhyllan
AA 13 – Loket 56
Team Ängagården – Österkvarn
Peder Mörck – La Petanqaise

Vecka 31

Lönebostället – Karossgården
Gladsaxgården – AA 13
Loket 56 – Team Ängagården
Per Ols – Peder Mörck
Österkvarn – La Petanqaise

Vecka 32

Karossgården – AA 13
Team Ängagården – Gladsaxgården
Peder Mörck – Gräddhyllan
La Petanqaise – Loket 56
Österkvarn – Per Ols

AA 13 – Team Ängagården
Lönebostället – Peder Mörck
Gladsaxgården – La Petanqaise
Gräddhyllan – Österkvarn
Loket 56 – Per Ols

 

 

Grupp B

Vecka 23

Gammeldansk – Lag Gson
Boulaget – Baske
Kronoberg – Vasstaket
Vildmarken – Team Banken
Dammhejdan – Gästabudsboularna

Vecka 24

Lag Gson – GBS
Baske – Gammeldansk
Team Banken – Boulaget
Gästabudsboularna – Kronoberg
Dammhejdan – Vildmarken

Vecka 25

Baske – Lag Gson
GBS – Vasstaket
Gammeldansk – Team Banken
Boulaget – Dammhejdan
Kronoberg – Vildmarken

Vecka 26

Lag Gson – Vasstaket
Team Banken – Baske
Gästabudsboularna – GBS
Dammhejdan – Gammeldansk
Kronoberg – Boulaget

Vecka 27

Team Banken – Lag Gson
Vasstaket – Gästabudsboularna
Baske – Dammhejdan
GBS – Vildmarken
Gammeldansk – Kronoberg

Vecka 28

Lag Gson – Gästabudsboularna
Dammhejdan – Team Banken
Vildmarken – Vasstaket
Kronoberg – Baske
Boulaget – GBS

Vecka 29          

Dammhejdan – Lag Gson
Gästabudsboularna – Vildmarken
Team Banken – Kronoberg
Vasstaket – Boulaget
GBS – Gammeldansk

Vecka 30

Lag Gson – Vildmarken
Kronoberg – Dammhejdan
Boulaget – Gästabudsboularna
Gammeldansk – Vasstaket
GBS – Baske
Vecka 31

Kronoberg – Lag Gson
Vildmarken – Boulaget
Gästabudsboularna – Gammeldansk
Team Banken – GBS
Vasstaket – Baske
Vecka 32

Lag Gson – Boulaget
Gammeldansk – Vildmarken
GBS – Dammhejdan
Baske – Gästabudsboularna
Vasstaket – Team Banken

Boulaget – Gammeldansk
Kronoberg – GBS
Vildmarken – Baske
Dammhejdan – Vasstaket
Gästabudsboularna – Team Banken

 

 

Comments are closed.